محبوب من


دل نوشته ها

امام صادق (ع)فرمودنداسلام روي ۵ پايه استوار شده است: نماز ، زكات، جح ، روزه ، ولايت. و هرگز به چيزي امر نشده ، آنچنانكه به ولايت امر شده است. ولي مردم چهارپايه اش را پذيرفتند و ولايت را ترك كردند. به خدا قسم اگر كسي همه شبها را با نماز و عبادتبگذزاند و همه روزها را روزه بگيرد و بدون ولايت از دنيا برود ، نماز و روزه اي از او پذيرفته نيست

به عشق دیدار او

 مدت ها بود که با دوستانم دنبال جایی می گشتیم که او را تماشا کنیم. تقسیم شدیم. چند تایی ورودی صحن انقلاب ... چند تایی پنجره فولاد ... چند تا روی سقاخانه ...   اما هیچ کس راضی نبود. دوست داشتیم جایی باشیم که او را بیشتر ببینیم.              

دلمان گرفته بود.نذر کرده بودیم هشت شب موقع نماز مغرب دور زائرهای آقا بگردیم. هنوز شش شب نگذشته بود که یکی از بچه ها بین دو نماز به دیوار خورد و جلوی زائران به زمین افتاد. همه دورش جمع شدند. یکی از خدام جلو آمد و  او را بلند کرد و با خود برد. دنبالش رفتیم. آن خادم می خواست به رواق دارالحجه برود. قرار بود به خاطر ایام عید آیینه های سقف آنجا را تمیز کنند. می دانید چه شد؟  

آن وقت بود که فهمیدیم ورودی دارالحجه بهترین جاست. چرا که آقا بیشترین اوقات در آنجا به احترام زائرین ایستاده اند و از آن شب همه مان به آنجا رفتیم و اینطوری شد که رواق دارالحجه جای همه کبوتر های حرم شد. 

   + محبوبه محب ولایت - ٦:٥۸ ‎ب.ظ ; ۱٢ فروردین ۱۳۸٩

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس